Sponzoring

Poskytujeme služby v těchto oblastech: webdesign, tvorba www stránek, corporate identity, webhosting, registrace domén či vývoje prezentací na DVD. V našich referencích najdete více než 250 aktuálních Internetových prezentací, které Vás mohou přesvědčit o

NETservis podporuje projekty obecně prospěšných a neziskových organizací. Institucím jako jsou školy, nadace, církve, charitativní organizace a zvířecí útulky standardně poskytujeme 20% slevu na veškeré služby a pro vybrané projekty poskytujeme individuální slevy - dotace. Nabízíme podporu nově vznikajícím obecně prospěšným projektům na internetu.
Sponzoring neposkytujeme herním klanům.

Adopce na dálku

Od roku 2003 naše společnost podporuje formou adopce na dálku dvě děti z Ugandy. Naším cílem je zajistit jim možnost vzdělání tak, aby byly v budoucnu schopny zabezpečit sebe, svoje rodiny a aby jejich děti nikdy nepotřebovaly žádnou rozvojovou pomoc.

Jednou z „adoptovaných“ dětí je Joweria Nakabiri, která studuje ugandskou střední školu „Sacred Heart Najja Secondary School“. Z jejích vysvědčení, která nám posílá, jsme si mohli udělat obrázek o tom, jak jí to ve škole jde, které předměty ji baví a které méně. Horší je to v chemii či fyzice, skvělých výsledků naopak dosahuje v dějepise a zeměpise, což ukazuje na její humanitní zaměření.
Na podzim roku 2007 skládala zkoušky po 1. stupni školy. Tyto jsou placené a byly hrazeny z našeho sponzorského příspěvku. Nyní by Joweria měla studovat 2. stupeň střední školy. Pokud bude úspěšná, mohla by poté pokračovat ve studiu na univerzitě. Do budoucna by se ráda věnovala práci s dětmi a ráda by jim pomáhala.
S touto mladou ženou jsme v písemném kontaktu. Přejeme jí hodně úspěchů, zdraví a radosti. Cítíme, že v jejích životních podmínkách tato slova mají zvláštní, silnější význam – ve srovnání s námi, kteří mnohé bereme jako samozřejmost… Jsme rádi, že formou Adopce na dálku jí i její rodině můžeme v tomto ohledu aspoň trochu pomoci.

Dále podporujeme:

2009

  KONTAKTUJTE NÁS

  Promluvme si o vašem novém webovém projektu

  Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

  Napište nám
  Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
  Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury