Paintball byl, je a bude fenoménem. Je objevován jednotlivci i firmami jako velmi zábavná hra, zbavující hráče stresu a zlepšující tělesnou kondici. Stránky Paintball City Praha, provozovatele z mnoha Paintball hřišť v Praze, také potřebovaly zlepšit kondici. Trenérem v této věci jim byla společnost NETservis s.r.o., která vytvořila nové www stránky, a to takové, jež umožní další rozvoj včetně marketingových akcí na internetu.

„Paintball - to je jedno velké překvapení a my pro Vás máme připraveny recepty na povedené paintballové akcičky. Do porce teamové spolupráce přidáváme špetku rivality a dochucujeme zábavou a překvapením. Budete překvapeni z reakcí svých blízkých, přátel či kolegů, se kterými hrajete. Budete nad míru překvapeni sami sebou, svými pocity, svým jednáním. Vaše smysly se znovu narodí, až se budete plazit džunglí, netušíc, odkud můžete čekat zákeřný útok. Vaše oči se stanou bystrozrakými, chřípí se roztáhne jak nálevka a ucho bude fungovat jak hismastrevoice. A stejně ji koupíte! To vše je paintball...“, tento popis hry paintball, umístěný na stránkách www.pcp.cz je skutečně vypovídající.

Původní stránky PCP byly vytvořené pomocí technologie FLASH, která je graficky velmi pěkná, nicméně z hlediska internetového marketingu je zcela nedostatečná a to z jednoho praktického důvodu – vyhledávače do FLASH objektů „nevidí“ a stránky tvořené touto technologií jsou prakticky diskvalifikovány ze soutěže o návštěvníky z vyhledávačů typu Seznam.cz či Google.cz. Další podstatnou nevýhodou je nemožnost jakkoli měnit obsah FLASHe bez asistence odborného grafika.

Z výše uvedených důvodů bylo rozhodnuto, že stránky budou vyvinuty nově bez použití FLASH technologie. Byla nasazena základní SEO (optimalizace pro vyhledávače) a byly spuštěny PPC kampaně (reklamní kampaně formou sponzorovaných odkazů na Seznam.cz či Google.cz, u kterých se neplatí za zobrazování inzerátu, ale pouze za to, když někdo na inzerát klikne).

Novinkou pro PCP je i redakční systém, který byl vyvinut na míru přesně pro jejich potřeby – pomocí redakčního systému si tak mohou bez odborných znalostí upravovat ty části webu, u kterých to bylo požadováno.

Tomuto projektu poskytujeme i technické zázemí v podobě služby webhosting.