Články

Umístění v soutěži IEA 2023

Jsme nadšení, že jsme se umístili na třetím místě v prestižní soutěži Internet Effectivness Award! V kategorii E-commerce B2B projekt dosáhl na 3. místo B2B e-shop a nabídkový systém gastro-tip.cz.  Tato soutěž je renomovaným hodnocením kvality webů a e-shopů, a naše místo na stupních vítězů je odměnou za naši oddanost vytváření skvělých online zážitků pro naše zákazníky.

2 × 2. místo na soutěži Webtop 100 2023!

Jsme nadšení, že jsme se umístili dvakrát na druhém místě v prestižní soutěži WebTop 100! V kategorii Velký B2C projekt dosáhla na 2. místo kulturistika.com a v kategorii B2B portál B2B e-shop a nabídkový systém gastro-tip.cz.  Tato soutěž je renomovaným hodnocením kvality webů a e-shopů, a naše místo na stupních vítězů je odměnou za naši oddanost vytváření skvělých online zážitků pro naše zákazníky.

Získali jsme další ocenění!

Po dvouleté pauze tento rok opět proběhla prestižní soutěž Internet Effectiveness Awards. S radostí můžeme oznámit, že jsme získali další ocenění za naší práci.

Opět jsme vyhráli WebTop100!

Tvoříme projekty na které jsme hrdí. Proto jsme se i letos přihlásili do soutěže WebTop100 a s radostí oznamujeme, že jsme si z letošního slavnostního vyhlášení odnesli hned 2 ceny.

Nová internetová prezentace Mělnicko - Kokořínsko

Pro turistickou oblast Mělnicko - Kokořínsko jsme vytvořili zcela novou internetovou prezentaci. Naše práce pro nás není jen práce, ale i zábava či sebevzdělávaní se. Jsme velice rádi, že jsme se tentokrát vzdělali v krásné české přírodě.

Case study: jak se rozhoupat k redesignu webu

Rozhoupat se k redesignu stávajícího webu je vždycky náročné. Máte fungující stránky, které navštěvují zákazníci, máte poměrně dobré pozice ve vyhledávačích a texty u produktů máte po těch letech také vyladěné do posledního písmenka. Samozřejmě, graficky nebo strukturálně to třeba není úplně ono, ale investice času a síly do přípravy nového webu většinou není na žebříčku priorit zrovna vysoko. Podobně se cítil i náš dlouhodobý klient, EKOBAL s.r.o.

Tři ocenění ze soutěže Internet Effectiveness Awards

I letos proběhla prestižní soutěž IEA, která každoročně udílí ceny nejefektivnějším internetovým řešením na české scéně. Bylo nám potěšením od odborné poroty opět převzít ocenění, tentokrát ve třech kategoriích.

Krásná webová prezentace pro poutní místo Maková hora

Nádhernému poutnímu místu Maková hora jsme vytvořili neméně nádhernou webovou prezentaci. Návštěvníka na první pohled zaujme skvělé video na úvodní stránce, dále na webu pak najde vše potřebné včetně bohaté a přehledné fotogalerie.

Zveřejněné platy úředníků a další nové weby

Na začátku roku 2018 spustil NETservis několik nových webových stránek. Mezi nimi je například neziskový projekt Platy top úředníků, oblíbená webová aplikace Cenovky online nebo aplikace pro výpočet cen energií Energie ČS.

NETservis znovu vítězem WebTop100!

Hlavní ocenění 16. ročníku soutěže WebTop100 získal opětovně NETservis. V kategorii Gastronomie zvítězily webové stránky české společnosti Styl Profi s.r.o. s názvem Proficatering. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo včera, 15. listopadu 2017, v Národním domě na Vinohradech.

5 ocenění jsme si odnesli z Internet Effectiveness Awards

V prestižní souteži Internet Effectiveness Awards byla i letos udělována ocenění za nejefektivnější digitální řešení na českém internetu. Soutěž vyhlašuje Asociace.biz a jako každý rok, odborná porota hodnotila projekty zejména na základě konkrétních výsledků a úspěchů, kterých řešení dosáhla prostřednictvím digitálních médií. Ani letos NETservis neodcházel s prázdnou!

Web, který zachraňuje dětský úsměv

Posláním Nadace Nova je pomoci dětem, které se nenadále ocitly v tíživé situaci a potřebují pomoci ke zkvalitnění svého života. Nadace Nova jim pomáhá v oblasti zdraví, vzdělání, domova a humanitární pomoci. Nadaci zaštiťuje její patronka Kristina Kloubková, moderátorka Televizních novin na Nově.

Programátor vs. firma

Chystáte-li se nechat si vytvořit nové webové stránky, jistě zvažujete, zda si vybrat programátora na volné noze anebo firmu. Oboje má své výhody a nevýhody. Je třeba volbu důkladně zvážit, protože web je vizitkou Vaší firmy a vyplatí se do něj investovat. Přečtěte si, jaké jsou přednosti a nedostatky těchto dvou variant.

7 důsledků revoluce v AdWords

Google přišel s revoluční změnou zobrazování inzerátů AdWords ve vyhledávání. Reklamní inzeráty, které se dosud zobrazovaly napravo od výsledku vyhledávání, se v tomto prostoru již zobrazovat nebudou. Pouze malou náplastí pro inzerenty tak může být rozšíření počtu inzerátů nad přirozenými výsledky o jednu pozici. Tedy místo tří se zde budou zobrazovat inzeráty čtyři.
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Antonín Černý Obchodník, projektový manažer