Práce pro společnost Your personal chauffeur company s.r.o. byly velmi rozsáhlé a především rychlé. Firma NETservis s.r.o. pro ně vytvářela prakticky vše, co potřebuje nově vzniklá společnost, aby uspěla v obrovském a konkurenčním světě internetových prezentací a komplexních prezentací firmy.

Společnost Your personal chauffeur company s.r.o. se objevila na trhu teprve v roce 2010 s touhou zaplnit chybějící místo na poli osobní dopravy. Zabývají se luxusní přepravou na způsob smluvní přepravy, ovšem ve zcela jiné dimenzi. Filosofií firmy je kvalitní rozvoz po Praze v bezpečném, komfortním a reprezentativním voze a to včetně osobního řidiče v luxusním obleku. Jsou k dispozici nejen při klasickém nočním odvozu z restaurace, ale můžete si u nich zarezervovat svatbu, vyhlídkovou jízdu po ČR, pronájem limuzíny či vyhlídkovou cestu do Vídně.

Prvním krokem při zpracování projektu bylo vytvoření firemního loga následované tvorbou a tiskem vizitek, hlavičkového papíru, černobílé a decentně graficky propracované laminované brožury a zajištění magnetických fólií na auta. Firemní logo je na všech materiálech potaženo parciálním, lesklým UV lakem. Dále bylo nutné vytvořit takový systém, aby byl schopen vypočítat cenu trasy a to pomocí Google Map API ve verzi 3. Klient zadá cílovou adresu pomocí našeptávače, poté potvrdí polohu na mapě kvůli nástupnímu a výstupnímu místu a systém mu ihned poté řekne, kolik cesta bude stát a jaká bude přesná trasa. Zarezervovat odvoz si můžete buď na určitý čas nebo naplánovat cestu z bodu A do bodu B.

Nově vzniklý web byl podpořen PPC kampaní a SEO analýzou. Bylo nutné zajistit překlady pro anglickou mutaci, vytvoření interaktivního katalogu a luxusní fotogalerie, která je k dispozici v sekci O nás. Fotky byly dodány klientem a ke své nynější podobě potřebovaly mnoho grafických úprav. Dále bylo třeba nakoupit domény, poskytnout webhosting, udělat copywriting a zajistit posílání objednávek pomocí sms. To spočívá v tom, že když se na webu objeví objednávka, tak na několik předdefinovaných mobilních telefonů odejde informace o jejím přijetí. Tím je zajištěna okamžitá reakce ze strany společnosti. Na webu je kromě jiného k dispozici také perfektně udělaný PDF katalog se stylovými černobílými fotografiemi.

Do všech provedených prací bylo zapojeno mnoho našich kolegů, nejvíce se na celém projektu podíleli náš grafik a kreativec. Projekt byl proveden expresně a spolupráce se společností Your personal chauffeur company s.r.o. byla příjemná, doprovázena velmi spolehlivou a profesionální komunikací. Do budoucna je dále v plánu vytvořit platební systém na kreditní karty.