Firma ADrink S.O.S., poskytující velmi specifické a užitečné služby, má díky společnosti ANETservis s.r.o. zbrusu nové internetové stránky, které disponují převážně technologií flash a skvělou hrou.

Firma Drink S.O.S. poskytuje služby, které jsou opravdu velmi užitečné. Poskytují řidiče pro majitele vozů, kteří požijí před jízdou alkohol. Ti zavolají Drink S.O.S., kteří vyšlou své vozidlo a dopraví k dotyčnému spolehlivého řidiče, který zákazníka i jeho automobil doveze bezpečně, a hlavně podle pravidel silničního provozu, domů.

Společnost NETservis vytvořila kompletně novou internetovou prezentaci firmy Drink S.O.S. a zajistila pro ní technické zázemí. Co se týče návrhu a realizace celé prezentace, získal NETservis jak se říká „volné ruce“. Vzhled prezentace, obsah včetně rubrik a textů – to vše bylo oproti zvyklostem vytvořeno společností NETservis. Tato prezentace byla z velké části vytvořena pomocí technologie flash. Na stránkách se mimo jiné nacházejí informace o přístupu policie k celé problematice „alkoholu za volantem“, podrobné informace o službách firmy Drink S.O.S., několik rad a nápadů na zažehnání kocoviny, diskusní fórum atd.

Ovšem hlavní a tou skutečně nejzajímavější částí celé prezentace je flashová hra Grand Drink Auto. Zde si návštěvníci mohou vyzkoušet jízdu pod vlivem alkoholu. Základním cílem této hry, ostatně jako každé jiné, je dojet co nejdál a tím získat co nejvíce bodů a probojovat se i mezi prvních pět nejlepších opilých řidičů. V průběhu hry se ovládání vozidla s přibývající hladinou alkoholu v krvi stává obtížnějším a obtížnějším a začíná docházet k nehodám. Rovněž se začne projevovat vliv alkoholu na řidičův zrak – rozmazané vidění, třesoucí se obraz atd. Vítězem se stane ten, který přes všechny nesnáze, které alkohol za volantem přináší, dojede co nejdále. A čím vlastně hra končí? Smrtí, vždy smrtí. Hra končí pokud řidič počtvrté nabourá. Neváhejte a zkuste si zahrát skvělou nenáročnou hru a nezapomeňte: řízení pod vlivem alkoholu je životu nebezpečné a to nejen dotyčnému řidiči, ale hlavně ostatním lidem.