Tvorba internetových prezentací patří mezi nejčastější zakázky pro naší společnost NETservis s.r.o.. Nové webové stránky si u nás objednalo ODS zastupitelstvo Prahy 8 pro propagaci před komunálními volbami 2010. Stránky jsou k nalezení na adrese plnimesliby.cz.

Internetová prezentace navazuje na projekt ODS jsmevpolocase.cz., který shrnoval práci zastupitelstva Prahy 8 v první polovině volebního období. Stránky plnimesliby.cz. vznikly před komunálními volbami za účelem představení volebního programu veřejnosti a jako efektivní pozvání na předvolební akce. K tomu byly mimo jiné vytvořeny kalendáře a interaktivní mapy.

Byla udělána veškerá grafika, byl proveden její zlom. Zajímavostí jsou flash animace v podobě bublin v záhlaví, které informují o úspěšně provedených činnostech pro veřejnost či mají podobu stranických priorit. Např. „Internet zdarma pro Prahu 8“, „Vysadili jsme další stromy“, „Život seniorů je naší vizitkou“ a mnohá další. Nápadité jsou fotografie kandidátů v zápatí, kdy se po přejetí po obrázku myší každý z nich změní z oficiální podoby v obleku do té lidštější a to buď změnou oblečení nebo přidáním atributu svého koníčku – míče, košíku z houbami, florbalové hokejky atd.

Dále byl nasazen redakční systém WebRedakce, upravený o modul Akce, kde se zobrazují akce v přehledném kalendáři. Také byl upraven o modul Mapy, kde se zobrazí plánované akce i na mapě. Jedná se o tzv. Google mapy na HP, které nabízejí možnost vkládání odkazů na akce podle kategorií a možnost vlastních ikonek. Oblast Prahy 8 je zde automaticky zvýrazněna.