Společnost NETservis s.r.o. k dnešnímu dni spustila nový internetový obchod společnosti AMIGRAF, spol. s r.o., který nabízí širokou škálu potřeb pro tisk. Součástí tohoto internetového obchodu je neotřelá a nápaditá grafika, do které je obchod zabudován.

Základem pro design internetového obchodu je tiskařský válec, ze kterého se „odmotává“ jak vertikální menu, tak i samotný obsah stránek. Teplé a kontrastní barvy netradičně doplňují tento prastarý motiv. Zajímavé je umístění nabídek – vertikální menu je umístěno na levé straně prezentace a nad pomyslným tiskařským válcem je horizontální menu. Na pravém konci válečku je přihlašovací okénko pro registrované uživatele.

Samozřejmostí pro každý internetový obchod je klientská sekce – tedy prostor, kam se každý klient přihlásí pod svým uživatelským jménem a heslem tak, aby při každém nákupu nemusel vyplňovat své fakturační údaje. S tím souvisí i standardní nástroje například pro řešení situace, kdy si klient nemůže vzpomenout na heslo.

Produkty jsou rozděleny do stromu kategorií, které je možné větvit až do 3 úrovní. Systém je vybaven administrací, pomocí které mohou pracovníci společnosti upravovat obsah prezentace bez nutnosti odborných znalostí internetových technologií. Internetový obchod je též vybaven možností vystavení některých produktů jako doporučených (například vybrané produkty v rámci každé sekce).