Projekční kancelář Wach s.r.o. se sídlem v Chebu nyní disponuje novými internetovými stránkami, které kompletně navrhla a zprovoznila společnost NETservis s.r.o..

Luxusní bazény, jejich projektování, stavba a provoz jsou bezesporu velice zajímavým oborem. Projekční kancelář Wach s.r.o. má v tomto oboru mnohaleté zkušenosti a pakliže dojde ke spojení tradičního německého smyslu pro detail a takřka umělecké tvořivosti a kreativity architektů, dostaneme přesně to, co tato projekční kancelář představuje. Je jasné, že tato společnost naprosto nezbytně potřebuje stejnou preciznost a dokonalost i na svých internetových stránkách. Společnost NETservis s.r.o. se tohoto úkolu s radostí ujala.

Design nové internetové prezentace je založen na modré a bílé barvě s doplňky vyvedenými v barvě oranžové. Celý design doplňuje tématická animace, kde se nachází 10 fotografií střídajících se pomocí přechodů, které zajišťuje vlnění hladiny. Tato animace je datově poměrně náročná, proto bylo využito technologie, která animaci v prohlížeči načítá postupně a nebrání tak návštěvníkovi stránek v pohybu po prezentaci.

Po obsahové stránce poskytuje prezentace veškeré potřebné údaje - od představení společnosti přes její historii, reference, konkrétní ukázky projektů až po kontakty a kontaktní formulář. Mezi nejatraktivnější části prezentace rozhodně patří sekce Technická zařízení budov, Bazénová technika a Veřejné bazény, kde je v několika podsekcích umístěno bezmála 100 obrázků, které představují přesně to, co Projekční kancelář Wach s.r.o. umí tak skvěle. Kromě výše uvedených informací naleznete na stránkách i informace o několika vlastních patentech, které Projekční kancelář vlastní.