Cizinců hledajících trvalé ubytování v Praze přibývá, společnost Expat Experts jim svými realitními službami vychází vstříc. Nyní se mohou pyšnit i novými stránkami, které zhotovila společnost ANETservis s.r.o.

Prezentace je kompletně v anglickém jazyce a je určena především pro zahraniční návštěvníky, kteří zde mohou nalézt informace nejen o realitách, ale i o jednotlivých pražských městských částech. Kromě nezbytných převážně fotografických informací o samotné společnosti zde mohou najít i interaktivní mapu našeho hlavního města s odkazy na informace o jednotlivých částech.

Reality jsou rozděleny do několika kategorií podle druhu prodeje či pronájmu. Sales obsahují reality, které jsou určenu k odkupu, Long term rentals jsou reality určené pro dlouhodobý pronájem a v neposlední řadě Short term stays jsou pro krátkodobé pronájmy. U každé reality je uvedena výbava, umístění, dispozice, velikost a zkrátka všechny důležité údaje včetně několika fotografií – k realitám jsou připojeny i samostatné fotogalerie, ve kterých návštěvník nalezne mnohem více příslušných a kvalitních fotografií, které jsou dílem profesionálních fotografů. Nechybí zde ani podrobný popis každé reality a ani odkaz na poptávkový formulář nebo přímo na email.

Součástí služeb Expat Experts a tedy i internetové prezentace je i nabídka veškerých služeb spojených s ubytováním. Vše od zařízení nábytkem až po hlídání dětí. Velmi zajímavou službou je asistence při realizaci víz, povolení k pobytu, zamluvení parkovacího místa pro vozidlo atd.