Padnoucí a dobře zapamatovatelné logo patří mezi nejdůležitější součásti prezentace každé firmy. Tento fakt je jasný i společnosti Carovaco s.r.o., která si přesně takovéto logo nechala u naší společnosti NETservis s.r.o. vytvořit.

Firma Carovaco s.r.o. se zabývá marketingovými a outsourcingovými službami. Působí zejména v oblastech merchandising, tedy péče o zboží na prodejní ploše a ve skladu, shopper promotion - monitoring a implementace aktivit zaměřených na jednotlivé osoby přímo v místě prodeje, prezentace zboží a market research – tj. sběr, zpracování a analýza informací z trhu. Jejich klienty jsou společnosti, které své zboží nebo služby vyrábějí nebo prodávají na trhu střední a východní Evropy. Jde jednak o samotné výrobce, importéry, ale i prodejce či velko nebo malo obchodníky.

Logo samotné bylo navrženo v různých barevných variantách pro různá použití. Byl vytvořen návrh samostatného symbolu pro odrážky v textu, také varianty loga se stínem a bez něj, inverzní varianty loga + b/w varianta.

Kompletní návrh byl klientem schválen již po dvou iteracích a na základě spokojenosti s naší prací se rozhodl s námi do budoucna naplánovat i tvorbu grafiky firemního webu.