Bezpečnostní audit, analýza

Potřebujete Bezpečnostní audit internetových aplikací a prezentací? Dlouhodobě se zabýváme studiem postupů, které byly hackery užity při úspěšných pokusech o prolomení ochrany internetových systémů.

Související služby

Služba zahrnuje nezávislé zhodnocení stávající ochrany Vašich internetových aplikací a ostatních informačních systémů. Bezpečnost dat je třeba neustále hlídat. Smyslem spolupráce by měla být snaha o minimalizaci bezpečnostních rizik, která vyplývají z možného úniku informací nebo poškození funkčnosti Vašich služeb.

Průběh spolupráce – aneb najměte si hodného hackera

Dlouhodobě se zabýváme studiem postupů, které byly hackery užity při úspěšných pokusech o prolomení ochrany internetových systémů. Předmětem naší spolupráce je důkladná kontrola zranitelnosti vašeho systému (penetrační testy, zabezpečení databáze) a vyhledání rizikových míst. Pokusíme se o kontrolované a nedestruktivní prolomení stávajícího zabezpečení a v případě překonání ochrany připravíme konkrétní návrh vedoucí k nápravě. Součástí penetračního testu jsou například metody: xss, sql injection, rfi nebo lfi.

Naše poznatky zaznamenáme do podrobné hodnotící zprávy, která bude k podkladem pro vaše vývojové pracovníky.

 

Referenční penetrační testy

Centrum Přeprav

Czech Software Consultancy, a.s.

Offline penetrační test

  • Rozsah analyzované prezentace:
    150 skriptů
  • Doba zpracování:
KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury