Corporate identity

Nabízíme odborné zpracování návrhů logotypů, vytvoření loga a corporate identity. Vytvoříme kompletní grafický manuál. Provedeme kvalitní redesign Vašeho logotypu, loga.

Kvalitní logo firmy může vyjadřovat nejen její náplň či zaměření, ale také profesionalitu, solidnost nebo tradici firmy.

Nabízíme odborné zpracování návrhů logotypů ať už čistě typografických nebo s použitím grafického symbolu. Spolupracujeme s profesionálními designéry, kteří mají bohaté zkušenosti s úspěšným působením v tomto oboru.

Takzvaný firemní styl (corporate identity) je tvořen nejen logotypem samotným, ale zejména souborem pravidel určujících jeho užití v tiskovinách merkantilních (vizitky, dop. papíry, obálky, desky) i reklamních (např. letáky, prospekty, katalogy či inzerce), případně ve webové prezentaci. Tato pravidla firemního stylu bývají obsažena v GRAFICKÉM MANUÁLU. Ten tedy definuje jak přesnou podobu logotypu, jeho varianty a pravidla užití, ale i firemní barvy, firemní typ písma či eventuálně další grafické prvky. Jeho součástí jsou i grafické návrhy merkantilních tiskovin včetně přesných rozkresů pro jejich opakovanou výrobu. Grafický manuál, který vzniká v úzké spolupráci s klientem (vedením firmy) se posléze stává závazným pro všechny zaměstnance firmy, zejména marketingové pracovník

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Bc. Lukáš Tyl Jednatel, zakladatel agentury