E-commerce

Potřebujete e-commerce řešení pro svůj e-shop? Navrhneme vám řešení, které se stane základem pro vaše efektivní podnikání na internetu.

Moderním způsobem jakým obchodovat, představuje e-commerce, které zahrnuje veškeré obchodní transakce uskutečněné za pomoci internetu. Lze tak nabízet a prodávat své výrobky nebo služby bez nutnosti mít kamennou prodejnu, jejíž provoz je značně nákladný. Pravidla obchodování jsou však v mnoha směrech stejná, jako při jiných způsobech prodeje. 

Pro efektivitu podnikání je důležité zvolit správné e-commerce řešení, které vám ušetří čas a tím i peníze. Základem fungování e-shopu je redakční systém pro jeho správu (cms). Ten nejlepší redakční systém má být snadno a intuitivně ovladatelný, mít řadu funkcí a mít zároveň možnost propojení na informační systémy. 

Pokud se propojí redakční systém například s velmi často používaným ekonomickým a účetním systémem Pohoda, velmi se tím ušetří čas a práce při správě e-shopu. Všechny tyto požadavky splňuje redakční systém pro správu e-shopu Webredakce

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer
Jiří Ptáček Jednatel, zakladatel agentury