E-shop

Vytváříme e-shopy na zakázku podle individuálních potřeb našich zákazníků. Pro správu e-shopů využíváme vlastní český redakční systém s řadou funkcí.

Prodej zboží či služeb prostřednictvím e-shopu má stále rostoucí tendenci. Důvodem oblíbenosti u zákazníků je pohodlí nákupu „z domova“ a pro prodejce především široká oblast působení i úspora nákladů spojených s provozem kamenné prodejny.

Základem úspěchu je e-shop přizpůsobený individuálním potřebám našich klientů, proto vytváříme e-shopy na míru. Námi vytvořené e-shopy mají originální grafiku, přitom klademe důraz na funkčnost celého e-shopu. Pro správu využíváme vlastní český redakční systém Webredakce, který je intuitivně ovladatelný, má řadu užitečných funkcí a umožňuje propojení s informačními systémy - například lze e-shop propojit s ekonomickým a účetním systémem Pohoda, čímž se značně ušetří čas se správou a aktualizací.

E-shop vyžaduje nejen počáteční investici, ale také průběžnou péči. Důležité je se též věnovat internetovému marketingu, aby byl e-shop úspěšný.

Pokud máte zájem o vytvoření e-shopu, využijte kontakt vpravo nebo si s námi domluvte schůzku

KONTAKTUJTE NÁS

Promluvme si o vašem novém webovém projektu

Napište nám nebo zavolejte na obecný kontakt níže, nebo si vyberte jednoho z našich specialistů ve vašem oboru.

Napište nám
Bc. Nicola Revendová Obchodník, projektový manažer
Mgr. Ondřej Koláček Jednatel, projektový manažer