Hlavní stránka Reference Počítačové obchody, s.r.o.


Počítačové obchody, s.r.o.

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Redakční systém

 5. 5.

  Responsivní design


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

Počítačové obchody, s.r.o.

Realizace: 2016

 • 8týdnů vývoje
 • 4XML exporty
 • 150hodin práce

Zastaralý systém, nepřehledná grafika a špatné SEO, to byly důvody k redesignu e-shopu www.stilcomp.cz. Od začátku byl kladen důraz na grafické zpracování a dodržení korporátní identity. Samozřejmostí je responzivní webdesign, který otevírá dveře novým uživatelům a zlepšuje pozice v mobilním vyhledávání na Google. Součástí e-shopu je modul, pro rozšíření produktu o doplňkové služby. Nechybí ani exporty pro zbožové vyhledávače, exporty pro účetní systém POHODA, či napojení na modul Heureka. 

Pro klienta jsme naprogramovali i konfiguraci počítačové sestavy. Ke zvolenému produktu si zákazník může jednoduše přidat různé hardwarové a softwarové komponenty a vytvořit si tak zcela vlastní unikátní produkt. 

Hladký průběh projektu je příslibem k dalším úspěchům v oblasti SEO a internetového marketingu.

Adresa projektu: www.stilcomp.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Se společností NETservis jsem maximálně spokojen. Pružnost a rychlost výroby e-shopu na míru byla na výbornou. Díky tomu jsem mohl nový e-shop spustit před sezónním prodejem a velká změna neparalyzovala mé podnikání. Oproti konkurenci cenově přijatelné řešení individuálního systému. Jsem rád, že v případě změn se mám na koho obrátit a vše se bleskově vyřeší.

Martin Hlůza
majitel společnosti


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty