Hlavní stránka Reference Asociace sklářského a keramického průmyslu


Asociace sklářského a keramického průmyslu


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Asociace sklářského a keramického průmyslu

Realizace: 2018

  • 45členů
  • 2jazykové mutace
  • 100%responzivní design

S asociací už jsme v minulosti spolupracovali, když jsme jí nasazovali nový redakční systém. Nyní se rozhodli pro zcela nový web.

Navrhli jsme vlastní strukturu, grafiku a celou webovou prezentaci jsme zmodernizovali. Nové internetové stránky teď mají intuitivní a přehledný redakční systém, plně responzinvní zobrazení a neztratily nic z původního obsahu, který jsme bezztrátově přemigrovali v obou jazykových mutacích. Zajímavostí je generování článků z externího webu přes XML. Články se bezchybně načítají a formátování zůstává zachováno.

Průběh realizace popisuje Lukáš Tyl, který měl celý projekt na starosti: Požadavek klienta byl zcela jasný udělat nový web, který bude graficky vyjadřovat křehkost skla a keramiky. Zároveň se zvětšujícím se podílem přístupů z chytrých telefonů nám už od začátku bylo jasné, že celý web bude responzivní. A pochopitelně jsme nezapomněli ani na https. Nejvíce práce nám ale zabrala migrace dat z původního starého redakčního systému na nový, protože struktura například u členské databáze nezůstala stejná. Nakonec se vše samozřejmě podařilo přesunout a asociace tak může využívat již výhody snadnější práce v novém redakčním systému Webredakce.
Adresa projektu: https://askpcr.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Musím pozitivně ocenit dlouhodobou spolupráci s NETservisem. Realizace nového webu, který pro nás připravovali, proběhla bez problémů a připomínky vždy vyřizovali k naší spokojenosti. Flexibilně reagovali při napjatých termínech a uměli vyjít vstříc našim požadavkům. Práce na stránkách probíhala na profesionální úrovni a s výsledkem jsou spokojeni i návštěvníci našeho nového moderního webu. Věřím, že v kvalitní spolupráci na osobní úrovni budeme pokračovat i nadále.

Marek Novák, MBA
tajemník asociace


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty