Hlavní stránka Reference Autodíly Štancl


Autodíly Štancl

 1. 1.

  Vstupní analýza

 2. 2.

  Příprava administrace

 3. 3.

  Grafické návrhy

 4. 4.

  Testování grafiky

 5. 5.

  Programování


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

Autodíly Štancl

Realizace: 2014

 • 15 grafických šablon
 • 3000produktů
 • 571káv

Tento specialista na autodíly vozy Škoda se dostal se svým podnikáním do fáze, kdy potřeboval profesionálně zaštítit prodej na internetu. Díky zkušenostem s e-shopy jsme vyvinuli řešení, kde jsme dokázali zkombinovat jak přes 50 kategorií produktů, tak stovky kategorií vozů do snadno ovladatelného e-shopu. Samozřejmostí je propojení na zbožové vyhledávače, online platební brány a správa objednávek a zboží navržená přesně podle potřeb klienta.
Adresa projektu: www.autodily-stancl.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Rozcestník a detail produktu

Stránky e-shopu jsou navrženy pro snadnou a rychlou navigaci. Díky testování reálnými uživateli a ladění e-shopu se podařilo navrhnout intuitivní řešení. I laik tak při první návštěvě dokáže snadno najít to, co potřebuje.

Návrh na míru

Společně s klientem jsme procházeli potřeby jeho zákazníků, definovali cílovou skupinu a připravili první skicu e-shopu. Tu jsme pak ladili podle procházení a testování konkurenčních webů, dále dle zkušeností klienta se zákazníky a podle našeho know-how v použitelnosti a standardech webových stránek. Výsledkem je obchod připravený jak pro velkoobchodní nákupy od servisů, tak pro koncového uživatele, který potřebuje vyměnit své rozbité světlo.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty