Hlavní stránka Reference Autoškola Horázný


Autoškola Horázný

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Plnění a tvorba obsahu

 5. 5.

  Spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Autoškola Horázný

Realizace: 2021

Autoškola Horázný je naším dlouholetým klientem. Systém pro správu obsahu (Webredakce), webdesign i funkcionalita se za tu dobu vzhledem k požadavkům klienta i technickým změnám a vývoji našich interních produktů změnila již několikrát. Naposledy v roce 2021, kdy se nám podařilo spustit nejnovější verzi webu na nejaktuálnějším systému pro správu obsahu (Webredakce).

Web je tvořen s designem na míru s důrazem na ikony, které pomáhají uživatelům v orientaci, ale i s ohledem na propojení na externí systémy, které klient používá k registraci nových zákazníků, poptávek, nebo i dárků (ano, tady můžete někomu koupit řidičák jako dárek - doporučujeme). Velmi důležité bylo při spuštění správně napárovat nové URL adresy, protože za tu dobu má prezentace v rámci vyhledávačů velmi dobré pozice v rámci SEO. Web je v několika jazykových mutacích a na vývoji jsme se podíleli včetně plnění a stylování obsahových částí a tvorby veškerých grafických podkladů.

Klientovi velice děkujeme za opravdu dlouhodobou důvěru na poli internetového marketingu a věříme, že tato spolupráce zdaleka není poslední. Už teď se těšíme na další společné projekty.

Adresa projektu: https://www.ridicak.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty