Hlavní stránka Reference AŽD Praha s.r.o.


AŽD Praha s.r.o.

 1. 1.

  7 schůzek

 2. 2.

  import starých dat

 3. 3.

  návrh grafiky

 4. 4.

  programování webu

 5. 5.

  včasné spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

AŽD Praha s.r.o.

Realizace: 2012

 • 3jazykové mutace
 • 300hodin práce
 • >400návštěv denně

Webové stránky české společnosti AŽD Praha po šesti letech radikálně změnily svou tvář. Výsledkem je moderní a přehledná prezentace s uživatelsky příjemným prostředím pro obchodní partnery, novináře a v neposlední řadě také pro příznivce železnice.
Adresa projektu: www.azd.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

„Z pěti oslovených společností, nakonec zvítězila společnost NETservis, která zcela vystihla naše požadavky,“ říká tiskový mluvčí AŽD Praha Jiří Dlabaja. „V úvodu jsme jasně definovali, že nový web má být moderní, přívětivý, jednoduchý. Nejtěžším úkolem bylo sestavit nové webové stránky AŽD Praha tak, aby se zjednodušila orientace návštěvníků v našem obsáhlém výrobním portfoliu (do dvou kliknutí) a současně, aby stránky na první pohled jasně definovaly, že je AŽD Praha dynamickou a moderní společností. Dalším důležitým požadavkem pro výběr vítězné společnosti bylo poskytnutí intuitivního redakčního systému pro správu obsahu. Právě v tomto směru nás nabídka internetové agentury NETservis velmi oslovila."

Jiří Dlabaja (tiskový mluvčí)

 

Se zabezpěčovací technikou od AŽD Praha se pravděpodobně setkal nevědomky možná každý z nás. Je totiž významným dodavatelem přechodů pro chodce i křižovatkových, kamerových, tunelových či parkovacích systémů.
AŽD Praha je významným, ryze českým, dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky. Zaměřuje se zejména na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků v oblasti zabezpečovací a automatizační techniky pro dopravní systémy.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty