Hlavní stránka Reference Cleantaxx Czech Republic & Slovakia


Cleantaxx Czech Republic & Slovakia

 1. 1.

  Analýza zadání

 2. 2.

  Návrh grafiky

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Redakční systém

 5. 5.

  Testování a spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Cleantaxx Czech Republic & Slovakia

Realizace: 2014

 • 2jazykové mutace
 • >200spokojených zákazníků
 • >600obsahových stránek

Pro společnost Cleantaxx Czech Republic & Slovakia jsme vytvořili internetovou prezentaci, kde se dočtete vše týkající se čištění a renovací DPF filtrů a katalyzátorů, ve kterém je Cleantaxx světovou špičkou. Technologie čištění je zcela unikátní a nemá v současné době konkurenci. Používají se patentované sofistikované postupy čištění. Čištění probíhá tak dlouho, dokud není zajištěn 100% výsledek, který v podobě Cleantaxx odpovídá parametrům nového DPF filtru.
Adresa projektu: www.dpf-ftg.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Spolupracuji se společností NETservis již od roku 2009. Během této doby, až do dnes jsme společně vytvořili 3 zajímavé webové stránky (pro mé 3 společnosti), včetně vytvoření firemního loga. Řešíme společně správu PPC kampaní a také všechny podpůrné marketingové kroky k propagaci mé společnosti. Vše probíhalo vždy velmi profesionálně, byly dodržovány předem stanovené termíny dodání a také probíhala velmi odborná komunikace, včetně rad a poznatků, dle kterých jsem se mohl posléze adekvátně rozhodnout. Celkově bych hodnotil společnost NETservis za velmi profesionální a přirozenou společnost, která je vždy připravena klientovi vyjít vstříc a nabídnout mu komplexní servis, aby se již v této oblasti marketingu o nic nemusel starat. I v době určitých problémů, které téměř vždy nastanou, se NETservis k věci postavil čelem a problémy vyřešil k mé spokojenosti.

Petr Gabriel
jednatel a majitel společnosti D.P.F. s.r.o.

Moderní automobily mají katalyzátory a filtry pevných částit (DPF), které se postupně zanášejí a výkon vozidla i filtru klesá. Nový filtr vyžaduje nákladnou investici. Alternativou je čištění. Avšak mezi podobnými službami na našem trhu je dobře vybrat - jedině koncept Cleantaxx nabízí předem diagnostiku a záruku, že po vyčištění budou parametry vyčištěného filtru splňovat parametry filtru nového.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty