Hlavní stránka Reference E-shop pro Karmelitánské nakladatelství


E-shop pro Karmelitánské nakladatelstvíe-shop


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

E-shop pro Karmelitánské nakladatelství

Realizace: 2016

  • 15000+knih v nabídce
  • 3napojení na informační systémy
  • 6400+nakupujících

Pro Karmelitánské nakladatelství jsme připravili nový e-shop na míru pro segment B2C. Celková nabídka Karmelitánského nakladatelství obsahuje více než 15 000 položek. Nový e-shop spolupracuje s dalšími informačními systémy - B2B e-shopem, produktovou databází, informačním systémem TROP a aplikací na rozesílání newsletterů. Velkou pozornost jsme věnovali nastavení inteligentního našeptávače tak, aby návštěvníkům poskytoval maximální komfort v podobě relevantních výsledků s náhledy obálek. Stejně tak jsme optimalizovali výsledky fulltextového vyhledávání, včetně pokročilého filtrování nalezených výsledků. E-shop kromě výše uvedených věcí obsahuje celou řadu standardních funkcí jako: správu bannerů na homepage, exporty pro cenové porovnávače, novinky, doporučujeme, nejprodávanější tituly, podporu sociálních sítí, související knihy, historii objednávek pro registrované návštěvníky, hromadné operace (např. přecenění knih) atd.
Adresa projektu: www.ikarmel.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Se společností NETservis jsme připravili revitalizaci internetového knihkupectví, aby odpovídalo současným standardům obchodování na internetu. Se společností NETservis se nám výborně spolupracovalo. Všem našim požadavkům vyšla vstříc na profesionální úrovni. Společnosti NETservis děkujeme za spolupráci a těšíme se na spolupráci budoucí.

Stanislav Frýdl
marketing

Filtrování knih

Pokročilé filtrování knih napříč mnoha parametry. V případě většího množství nalezených produktů je tak možné pomocí chytře zvolené kombinace filtrů (autor, téma, edice) rychleji získat hledané knihy. Filtrování probíhá v reálném čase.

Našeptávač

Našeptávač upravený specificky pro Karmelitánské nakladatelství. Vyhledává v reálném čase v 15 000 produktech a zároveň poskytuje okamžité náhledy obálek knih, relevantní autory, edice, témata či klíčová slova.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty