Hlavní stránka Reference Erste Energy Services


Erste Energy Services

 1. 1.

  Analýza zadání

 2. 2.

  Grafické návrhy

 3. 3.

  Responzivní layout

 4. 4.

  Programování

 5. 5.

  Testování a spuštění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Erste Energy Services

Realizace: 2015

 • 700hodin práce
 • 100%responzivní web
 • 4interaktivní kalkulačky

Díky silnému zázemí Finanční skupiny České spořitelny (FSČS), která je členem Erste Group, je Erste Energy Services (ErES) spolehlivým partnerem v oblasti výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů a dodávky energií.
Adresa projektu: www.eres.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Naše společnost - Erste Energy Services, a.s. velmi aktivně a úspěšně spolupracuje se společností NETservis již druhým rokem. Předmětem spolupráce je komplexní řešení internetové prezentace www.eres.cz a poskytování navazující podpory prezentace a poradenství v oblasti internetu. V rámci tzv. firemního stylu pro nás společnost zastřešuje vizuální podobu propagačních materiálů, zejména firemních prezentací, letáků a dalších tiskovin. Poskytované služby jsou na vysoké úrovni a naše vzájemná spolupráce přináší naší společnosti požadovaný efekt. K řešení požadavků přistupuje společnost NETservis pružně a proaktivně, a přichází s novými nápady. Důkazem toho je přiložená reference z reportu portálu TZB-info.cz. Jsme potěšeni, že v době, kdy dochází globálně k digitalizaci společnosti, máme v této oblasti spolehlivého a flexibilního partnera.

Erste Energy Services, a.s.

Společnost NETservis připravila kompletní realizaci projektu zahrnující vstupní analýzu požadavků, vytvoření responzivního grafického návrhu a následné programování. Portál je rozdělen na sekci pro domácnosti a firmy, z nichž každá obsahuje individuální kalkulačky srovnání nákladů na energie - elektřinu i plyn.

Hodnocení nezávislého portálu TZB-info.cz

Erste Energy Services má nové webové stránky (21.5.2015)
Dodavatel má nové webové stránky, které podle mého názoru splňují vše, co by měl zákazník vědět pro uzavření smlouvy

Erste Energy Services zveřejnil ceník pokut (23.5.2015)
Na nových webových stránkách je vše vzorně vysvětleno, tyto stránky by se mohly stát vzorem pro ostatní dodavatele. Ceník pokut neobsahuje žádné záludnosti. Zákazník není trestán za každou maličkost.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty