Hlavní stránka Reference Gastro Projekt


Gastro Projekt

 1. 1.

  grafický návrh

 2. 2.

  redesign loga

 3. 3.

  tvorba šablon

 4. 4.

  programování

 5. 5.

  plnění obsahem


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Gastro Projekt

Realizace: 2018

 • 7šablon na míru
 • 31grafických referencí
 • 100hodin práce

Společnost Viewegh Gastro Team s.r.o. nás poptala na základě reference úspěšného webu PROFICATERING, která je zaujala natolik, že se rozhodli svěřit redesign svých webových stránek naší společnosti.

V rámci spolupráce jsme redesignovali také logo společnosti a vytvořili/upravili velké množství grafických materiálů, fotografií a prvků. Celý web je postaven na zajímavých číslech, které jsme společně s panem Vieweghem dali dohromady. Vznikl tak hezký a čistý koncept, který reflektuje kvalitu služeb, které Gastro Projekt nabízí, jejich bohaté zkušenosti a zároveň díky vtipným textům perfektně komunikuje pohodovou náladu, která v tomto týmu vládne a kterou jsme poznali hned na prvním jednání. Celá webová prezentace je pochopitelně plně responzivní.

Zajímavé osobnosti, se kterými Gastro Projekt spolupracuje, už jsou jen třešničkou na pomyslném „nerezovém“ dortu. Proč nerezovém? Odpověď možná najdete zde.
Adresa projektu: www.gastro-projekt.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Potřebovali jsme vytvořit web, za který se konečně nebudeme stydět. Naše zadání byla minimální, mlhavá a zároveň velmi široká. Musím říci, že NETservisu se povedlo naplnit naše očekávání, pozitivně hodnotím přístup k zákazníkovi, kreativitu a hlavně toleranci k našim požadavkům a připomínkám. Z našeho pohledu sice vyšší cena, která ale odpovídá kvalitě poskytovaných služeb. Velmi rádi budeme pokračovat ve spolupráci.

Jan Viewegh
jednatel společnosti


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty