Hlavní stránka Reference Jihočeské muzeum


Jihočeské muzeum

 1. 1.

  Vstupní analýza

 2. 2.

  Grafický návrh

 3. 3.

  Redakční systém

 4. 4.

  E-shop

 5. 5.

  Responsivní design


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Jihočeské muzeum

Realizace: 2014

 • 70+ikonek na míru
 • 30+typových stránek
 • 25+administrátorů

Jihočeské muzeum s více než 135 letou tradicí vstoupilo s novým webem od naší společnosti do 21. století. Vytvořili jsme více než 30 typových stránek, e-shop s publikacemi, 70 ikonek na míru. Prezentace obsahuje informace o všech 4 pobočkách, spolcích a klubech, kompletním programu muzea či otvírací době. Celá prezentace je tvořena v responsivním designu a je tedy přátelská k mobilním zařízením.
Adresa projektu: www.muzeumcb.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích zvolilo k vytvořeních zcela nové webové prezentace firmu Netservis na základě zkušeností, které tato firma získala při spolupráci s institucemi stejného typu. Ve velice krátkém časovém horizontu se pak podařilo vytvořit prezentaci, která instituci Jihočeského muzea zcela charakterizuje. Zvláště oceňujeme lehký a přehledný design všech stránek, nabídkové menu s ikonkami přímo tvořenými na míru muzejní nabídky, jednoduché administrátorské rozhraní, ale především výbornou spolupráci s jednotlivými pracovníky této firmy, kteří svými podněty z oblasti aktuálních trendů webdesignu přispěli ke zkvalitnění a zviditelnění programové nabídky Jihočeského muzea i práce odborných pracovníků. Vřele doporučuji spolupráci s firmou NETservis, která pro Vás bude zárukou kvality na evropské úrovni.

Hana Švejkarová
vedoucí propagace

Administrace poboček

Redakční systém umožňuje správu všech poboček muzea na jednom místě. Lze nastavit otevírací dobu v aktuální sezóně i vstupné do jednotlivých expozic. Pobočky jsou od sebe barevně odlišeny, aby návštěvník na hlavní straně snadno poznal, ve které pobočce se propagovaná akce uskuteční.

Eshop publikací

Součástí redakčního systému je eshop umožňující zakoupení periodik a publikací. V eshopu lze definovat typy a ceny platby a dopravy, související produkty, zboží je možné sdílet na sociální sítě. Nakupovat v eshopu lze snadno ve třech krocích bez registrace. Vytvoření uživatelského účtu je možné pro pohodlný opakovaný nákup.

 

Responzivní design

Grafika webových stránek je optimalizována pro prohlížení na všech typech zařízení - od velkých obrazovek počítačů, přes tablety až po mobilní telefony. Grafika se vždy přizpůsobí tak, aby pro dané zařízení byly přehledně zobrazeny všechny důležité informace.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty