Hlavní stránka Reference Preol


Preol

 1. 1.

  Poptávka

 2. 2.

  Bloudění ve fabrice

 3. 3.

  Dohoda o spolupráci

 4. 4.

  Realizace webu

 5. 5.

  Dlouhodobá spolupráce


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Preol

Realizace: 2010

 • 153 lspotřebované nafty
 • 30 dní od zadání do spuštění
 • 3schůzky s klientem

Hlavní hráč na českém trhu s biopalivy Preol, a.s., člen skupiny Agrofert, s námi navázal spolupráci na základě již realizovaného projektu redesignu webu Lovochemie. Klient požadoval redesign zastaralé webové prezentace také s ohledem na nefunkční SEO. V této záležitosti jsme k plné spokojenosti klienta vyšli vstříc a novou webovou prezentaci včetně grafiky jsme realizovali na základě vlastního redakčního systému během několika týdnů.
Adresa projektu: www.preol.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B


Společnost PREOL je předním českým výrobcem biopaliv a technických produktů na surovinové bázi řepkového oleje. Naše produkty nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu, převážně v České republice. Kvalita produkce, ceněna našimi zákazníky, je dána jednak pečlivým výběrem surovin, moderní technologií a také kontrolou výroby od semene až po konečné výrobky. Touto kombinací je dosahováno konsistentních specifikací konečných produktů nejvyšší kvality.

Společnost PREOL vstupuje mezi výrobce potravin výstavbou rafinérie jedlých olejů. Nejmodernější provoz šetrné rafinace řepkového oleje bude uveden do provozu začátkem roku 2015.

Dceřiná společnost PREOL FOOD, a.s. již dnes nabízí i dodává kvalitní jedlý řepkový olej, vyráběný formou přepracování naší vlastní suroviny u našich obchodních partnerů. Našim zákazníkům dodáváme tento kvalitní produkt buďto v autocisternách, IBC kontejnerech, nebo také v ostatních baleních, tj. 10l ,5l a 1l PET lahvích.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty