Hlavní stránka Reference Rezidence centrum Radotín


Rezidence centrum Radotín

 1. 1.

  Tvorba loga

 2. 2.

  Grafický návrh

 3. 3.

  Příprava šablon

 4. 4.

  Programování

 5. 5.

  Naplnění daty


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Rezidence centrum Radotín

Realizace: 2015

 • 70bytů
 • 14dní expres realizace
 • 7členů týmu

Rezidence Centrum Radotín je novým společným projektem rezidenčního developera Doma je Doma a společnosti VCES Property Development. Pro tento projekt jsme vytvářeli nejen zcela novou webovou prezentaci, ale také jeho logo.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Náročné zadání pro NETservis zahrnovalo, mimojiné, tvorbu interaktivního modelu, systému pro rezervaci bytů a v neposlední řadě zpracování technické a stavební dokumentace, což vyžadovalo úzkou spolupráci projektového manažera NETservis s naším stavebním a marketingovým oddělením. NETservis zvládl efektivně a rychle delegovat úkoly mezi členy svého týmu, což nám umožnilo spustit stránky v rekordně krátkém čase.

V naší firmě platí, že na prvním místě je spokojenost našich klientů, a právě jejích zpětná vazba na vzdušný design, přehlednost a hlavně funkčnost stránek byla velice kladná. Je nám potěšením se o tuto referenci podělit a doporučit NETservis jako spolehlivého a profesionálního partnera i pro ty nejnáročnější realizace. Rádi s nimi budeme spolupracovat na dalších projektech.

Aldar Tsybyktarov
vedoucí marketingového oddělení


Kontaktní formulář



Facebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty