Hlavní stránka Reference SILON


SILON

 1. 1.

  Vstupní analýza

 2. 2.

  Kompletní wireframes

 3. 3.

  Grafický návrh

 4. 4.

  Programovrání

 5. 5.

  Testování a ladění


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

SILON

Realizace: 2014

 • 2jazykové mutace
 • 370hodin
 • 7šablon

Pro nadnárodní společnost SILON jsme zpracovali koncept nového webu, který bude reprezentovat korporátní firmu a zároveň provede návštěvníka přes důležité informace až ke konverzi. Byla zpracována unikátní grafika pro 7 stránek a šablon, kterých je celkem 14 typů. Pro zajištění kvalitního výsledku agentura spolupracovala s klientem na českém i anglickém textu a připravovala veškeré ilustrativní fotografie. V prezentaci byl zřízen automatický import katalogových listů z intranetu pro usnadnění práce zaměstnancům a zabezpečená zóna pro dlouhodobé klienty.
Adresa projektu: www.silon.eu

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Vzájemná spolupráce s firmou NETservis byla v průběhu celé tvorby našich www stránek korektní, komunikace plynulá, časově navazující a dobře zorganizovaná. Zaměstnanci společnosti jsou velmi vstřícní a k dispozici poskytnout nám kdykoliv důležitou podporu a spolupráci.

Kristína Hánová
marketing manager

SILON nabízí širokou škálu polotovarů sloužících pro další průmyslovou výrobu. Významně tak zásobuje výrobu v automobilovém a zpracovatelském průmyslu po celém světě. Roční obrat firmy činí přes 3,5 miliardy Kč, kapacita jejich roční výroby je 38 500 megatun vlákna a 55 megatun směsi. Samotný SILON působí kromě České republiky i v Německu a Kanadě. 

První výrobek, podle něhož byla společnost nazvána, se jmenoval silon a byl používán pro dámské nylonové punčochy. Jejich produkty, jako jsou dětské či inkontinenční pleny, plastové části automobilů, trubky a kabely ve stavebnictví, části kancelářských židlí apod., jsou i dnes samozřejmou součástí našeho každodenního života. 

K aktivitám SILONu patří i obecně prospěšné činnosti a účast na světových veletrzích. Jejich cílem je dlouhodobá podpora společnosti KAŇKA o.p.s. Té věnovala finanční dar na nákup pohybového léčebného přístroje MOTOmed, který pomáhá handicapovaným dětem ke zlepšení pohybového aparátu. Již poněkolikáté se SILON také účastnil úspěšného veletrhu plastů a výrobků z pryže, veletrhu K 2013 v Düsseldorfu. 

Rozcestník

Přehled produktů


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty