Hlavní stránka Reference sklárna MOSER


sklárna MOSER

 1. 1.

  Úprava schémat

 2. 2.

  Webdesign

 3. 3.

  Návrhy šablon

 4. 4.

  Flash animace

 5. 5.

  Zlom šablon


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

sklárna MOSER

Realizace: 2011

 • 4naši kolegové
  si prošli sklárnu
 • 9různých šablon
 • 150let tradice

Nejznámější český výrobce ručně vyráběného skla s více než 150 letou tradicí. V sortimentu společnosti MOSER, a.s. najdete broušené a zlacené kolekce, které jsou k vidění na prezidentských recepcích nebo královských svatbách. Produkce sklárny je v mnoha směrech unikátní a v jejich nabídce naleznete i třeba velmi moderní broušené vázy. Naše firma vytvořila kompletní webdesign jejich nové prezentace včetně flash animace a zlomu stránek.
Adresa projektu: www.moser-glass.com

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Firmu Netservis jsme vybrali pro její originální a neotřelý design, zajímavé nápady a aktivní přístup k řešení projektu. Při tvorbě nového vzhledu webu Moser se zástupci firmy aktivně zajímali o naše cílové skupiny, navštívili sklárnu, aby pochopili, co je značka Moser a tím nabídli nejlepší grafické zpracování odpovídající kreditu sklárny Moser. Firma Netservis vždy nabízela dobrá řešení našich mnohdy nestandardních požadavků. S firmou jsme byli spokojeni jak z hlediska grafiky, tak z hlediska časové flexibility a dodržení časových termínů. Výsledkem spolupráce je pozitivně hodnocený web od našich zákazníků i obchodních partnerů a vysoká návštěvnost. Přejeme firmě Netservis mnoho dalších úspěšných a reprezentativních webových prezentací.

Daniela Sládková (marketing manager)

 

Přehled produktů

Originální skleněné skvosty si zaslouží stejně kvalitní design internetové prezentace. Každý produkt upoutá svým jedinečným zpracováním a originalitou.

Ruční práce

Naši úkolem bylo ukázat náročnost ruční práce a smysl pro detail. Každý výrobek prochází náročným procesem – tvarování skla, foukání skla, broušení, zlacení a rytí.
 

Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty