Hlavní stránka Reference Topolwater s.r.o. microsite ČOV TOPAS


Topolwater s.r.o. microsite ČOV TOPAS

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Plnění obsahu

 5. 5.

  Tvorba PPC kampaní


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Topolwater s.r.o. microsite ČOV TOPAS

Realizace: 2017

 • 4typy řešení čistíren
 • 25poptávek za první měsíc
 • 3xinfografika na míru

Společnost TopolWater s.r.o. se na nás již dříve obrátila s poptávkou na redesign loga a tvorbu logomanuálu. V tomto výběrovém řízení jsme sice neuspěli, ale naše práce a hlavně přístup k ní zanechal u klienta pozitivní dojem, který vedl k zahájení spolupráce na jiných projektech. Byli jsme tedy osloveni s možností navázání spolupráce v oblasti tvorby microsite a navazující spolupráce v internetovém marketingu.

Domluvili jsme tedy zaměření microsite, budget na proklikové kampaně a začalo se s realizací. Problematika čistíren odpadních vod pro různé objekty je poměrně rozsáhlým tématem a dát všechny informace do one-page webdesignu bylo nereálné. Vybrali jsme tedy to nejzajímavější a nejdůležitější; ty zásadní informace, které chceme návštěvníkům a potenciálním zákazníkům nabídnout. Kromě dělení služeb dle typu objektu a obecných informací k dotacím vznikla též interaktivní infografika s využitím odpadní vody, centrálním monitoringem apod.

Navazující PPC kampaně ukázaly, že web je pro návštěvníky velice atraktivní a jeho výkon předčil veškeré očekávání zákazníka.
Adresa projektu: https://www.topas.org

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty