Hlavní stránka Reference Trh zvířat - Inzertní portál


Trh zvířat - Inzertní portál


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Trh zvířat - Inzertní portál

Realizace: 2013

  • 10 000inzerátů
  • 110 000návštěv měsíčně
  • 450+kategorií

Vytvořili jsme unikátní inzertní portál zaměřený na domácí mazlíčky a ostatní zvířata. Vyhledávat je možné podle velkého množství filtrů (kraj, rasa, plemeno, velikost psa atd.). Samozřejmostí je široká inzertní nabídka psů, koček, rybiček, hadů atd. Inzeráty je možno podávat zcela zdarma, stejně jako prohledávat jednotlivé nabídky i poptávky. Inzertní portál byl vytvořen pro klienta na zakázku. Na projektu jsme zpracovali vstupní analýzu, grafiku, programování, optimalizaci pro vyhledávače i PPC kampaně.
Adresa projektu: www.trhzvirat.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Od myšlenky, přes projekt až k finálnímu vytvoření celého portálu www.trhzvirat.cz spolupracuji se společnosti NETservis s.r.o.. Každý krok, každou myšlenku, každý nápad a to i ten špatný vzájemně konzultujeme a o případném dalším vývoji portálu smysluplně diskutujeme. Velice si vážím upřímného a věcného přístupu k dalším případným krokům ve vývoji.

Jiří Kováč

Více jak 10 000 inzerátů

V součansé době má server více jak 10 000 aktivních inzerátů což ho řadí ve svém oboru k naprosté špičce.

9 hlavních kategorií

Inzertní portál obsahuje 9 hlavních kategorií, ke kterým jsme udělali originální ikonky. Těchto 9 hlavních kategorií je dále člěněno na více jak 450 podkategorií. I přes toto velké množství podkategorií je procházení inzerntího serveru jednoduché a intuitivní.

Více zemí

Zájemci o domácího mazlíka mohou vybírat nejen od chovatelů a prodávajících z ČR, ale také ze Slovenska. Součástí nabídky jsou i chovatelské potřeby.


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty