Hlavní stránka Reference VFFOTO


VFFOTO

 1. 1.

  Grafický návrh

 2. 2.

  Tvorba šablon

 3. 3.

  Programování

 4. 4.

  Import obsahu

 5. 5.

  Spuštění a testování


Kontakt Chci podobný eshop


Kontaktujte nás

VFFOTO

Realizace: 2019

 • 8měsíců vývoje
 • 200importovaných produktů
 • 3jazykové mutace

VFFOTO vyrábí kvalitní fotografické filtry; mezi jejich specializaci patří především ND filtry, UV filtry, nebo Night Sky. Při prvním kontaktu nás překvapila struktura starého webu, kde nebylo jasné, co je hlavní menu, jak se máme na e-shopu pohybovat, zda jsme vlastně na e-shopu, nebo jen na blogu či informačním portálu o filtrech. Jakým směrem se vydat v rámci redesignu tedy bylo jasné již po prvním jednání. Nejdůležitější pro nás bylo celý web zjednodušit a hlavně zpřehlednit.

Po úvodní analýze a specifikaci jsme na přání klienta začali redesignem loga, na který navazovala tvorba grafických návrhů e-shopu na míru. V rámci programování jsme zajistili automatizovanou komunikaci s ekonomickým systémem POHODA a import produktů včetně popisků, obrázků a dalších náležitostí ze starého řešení. Následně bylo potřeba odladit exporty pro všechny typy dopravců, nasadit platební bránu B payment, nastavit mezinárodní dopravu a také vytvořit specifické slevy na dopravu v návaznosti na členství v klubu VFFOTO. Bylo nám potěšením, že si pan Fučík, majitel firmy, vybral pro redesign svého e-shopu právě nás.

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

Reference od klienta

Na jaře roku 2018 padlo v naší firmě rozhodnutí o vytvoření nového e-shopu. Oslovili jsme několik firem z celé České republiky. Do užšího finále postoupily 2 společnosti. Nakonec byla vývojem a tvorbou našeho e-shopu pověřena pražská firma NETservis. Jejími hlavními přednostmi byla nabídka rozumné ceny a rychlosti zhotovení e-shopu.
Jak dopadla spolupráce po cca 8 měsících? Úspěšně jsme spustili nový e-shop. My i naši zákazníci oceňujeme jeho grafickou stránku, stavbu a přehlednost. Pro nás, jako pro firmu, bylo velmi důležité, i to, že jsme dostali dílo, tak jak jsme se dohodli. Po jeho nasazení firma NETservis reagovala na naše drobné podněty a připomínky v řádech hodin. S tímto servisem jsme velmi spokojeni. Vzhledem k tomu, že vývoj e-shopu nikdy není u konce a stále je co zlepšovat, budeme nadále s firmou NETservis rádi spolupracovat.

Vladimír Fučík
majitel


Kontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty