Hlavní stránka Reference Webová aplikace Otevírací doba


Webová aplikace Otevírací doba


Kontakt Chci podobný web


Kontaktujte nás

Webová aplikace Otevírací doba

Realizace: 2021

Projekt Otevírací doba jsme navrhli a tvořili od naprostého začátku. Spolupráce na tvorbě tohoto zajímavého portálu vznikla díky tomu, že máme poměrně bohaté zkušenosti s realizací rozsáhlejších webových aplikací.

Od ostatních podobných katalogových webů se portál Otevírací doba liší především použitím GPS a s tím spojeným vyhledáváním nejbližších firem či konkrétních poboček. Díky této funkcionalitě si návštěvníci vyhledají nejbližší pobočku například České pošty, zjistí si její otevírací dobu (která se na detailu pobočky i automaticky počítá a zobrazuje se, za jak dlouho pobočka otevře / zavře) a případně i kontakty, odkaz na web a recenze konkrétních uživatelů.

Vzhledem k tomu, že klient byl s naší prací velice spokojen, došlo brzo po spuštění projektu na rozšíření o sekci letáky, kde zobrazujeme akční letáky konkrétních firem. Vše je pohodlně administrovatelné přes náš redakční systém WebRedakce a pro klienta jsme samozřejmě zajistili import dat, protože toho bylo opravdu velice mnoho.

Po roce fungování má portál velice dobré výsledky v přirozeném vyhledávání a implementovaná reklamní / bannerová část portálu jde libovolně v administraci ovládat buď pro konkrétní zájemce o reklamu v nějakém odvětví, ale umí zobrazovat i automatické reklamní bannery / remarketing systémů Google a Seznam.

Těšíme se na další rozvoj tohoto zajímavého projektu.
Adresa projektu: www.oteviraci-doba.cz

tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595BKontaktní formulářFacebook Facebook

NETservis s.r.o. © 2020  Slovník pojmů Mapa stránek Kontakty